Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:36 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:24 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005god Avto M&S

2 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 16:15 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 95HP 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
10 апр. 13:01 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 2015

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
29 мар. 10:50 , ,

Opel Corsa 1.2 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
02 мар. 19:20 , ,

Opel Corsa 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 10:54 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2I AUTOBERN

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 мар. 10:49 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2I -08 AUTOBERN

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 09:12 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI 2011GOD UVOZ GERMANIJA!!!

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 фев. 18:58 , ,

Opel Corsa So Dupli komandi

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 09:24 , ,

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN -07 SO FULL OPREMA

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 07:12 , ,

OPEL CORSA 1.2 Neuvezena

7 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
18 авг. 11:45 , ,

Opel Corsa -08

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
15 авг. 12:14 , ,

OPEL CORSA C

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 14:17 , ,

Opel Corsa -08

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
07 авг. 13:33 , ,

Opel Corsa 1.4 -96

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 12:21 , ,

Opel Corsa 1.3 dizel

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 07:52 , ,

OPEL CORSA 1.2 Avtomatik

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
21 јул. 17:37 , ,

Opel Corsa 1.4 benzin

800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 18:49 , ,

Opel Corsa C -03

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 12:04 , ,

Opel Corsa -07

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
10 јун. 02:49 , ,

Corsa

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999
10 јун. 02:43 , ,

Opel corsa 1.3 2008 TOP SOSTOJBA

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 03:46 , ,

Se prodava Opel Corsa

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 10:13 , ,

Se prodava Opel Corsa

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 21:08 , ,

OPEL CORSA C

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 14:01 , ,

Opel Corsa B 1.5 D

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 11:34 , ,

Opel Corsa D

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
04 апр. 09:28 , ,

Opel Corsa Seat Ibiza uvoz CH

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
05 мар. 22:10 , ,

Opel Corsa

1 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
02 мар. 11:05 , ,

Opel Corsa C

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
17 фев. 09:09 , ,

Opel Corsa 1.3cfti -08 so full oprema

3 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 20:46 , ,

Opel Corsa 1.0 -99

990 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
31 јан. 15:53 , ,

Opel Corsa karavan so plin

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 10:13 , ,

OPEL CORSA 1.0

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
01 јан. 18:44 , ,

Opel Corsa

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 17:10 , ,

Opel Corsa -01

1 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
23 ноем. 20:41 , ,

Opel Corsa

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
12 ноем. 16:14 , ,

Opel Corsa 1.0 12v so klima

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 21:52 , ,

Opel Corsa 1.3 cdti -07 so ful oprema

3 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 08:17 , ,

Opel Corsa

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 09:24 , ,

Opel Corsa 1.0 -98

1 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 09:45 , ,

Opel Corsa

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 09:13 , ,

Opel Corsa

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 140 000 - 149 999
04 окт. 10:39 , ,

Opel Corsa

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
04 окт. 09:38 , ,

Opel Corsa

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 11:39 , ,

Opel Corsa c 1,4 -04 climatronic pet vrati

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Corsa | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации