Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Corsa | Pazar3

24 јул. 16:38 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Corsa 1.2 Benzin Plin

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток