Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Opel | Corsa

11 јул. 15:20 , ,

Opel Corsa D benzin plin

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 21:03 , ,

Opel Corsa

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
08 јул. 16:18 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin 75 ps

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 ноем. 18:58 , ,

Opel Corsa C 1.0 -02

2 990 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 02:03 , ,

Opel Corsa 1.2 Benzin sport

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 18:36 , ,

Opel Corsa 1.2 -05 100 000km

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 10:22 , ,

Opel Corsa 1.7 DTI -03

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
31 дек. 18:27 , ,

Opel Corsa 1.3 CDTi -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток