Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Frontera

28 фев. 18:13 ,

Opel Frontera

10 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек. 16:47 , ,

Opel Frontera

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
02 дек. 00:20 ,

Opel Frontera

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 12:27 ,

Opel Frontera

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 12:46 ,

Opel Frontera 2.2

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 10:12 ,

Dzip Opel Frontera

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
25 мај 22:19 ,

Opell Frontera

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 17:41 ,

Opel frontera

5 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 70 000 - 74 999
16 апр. 23:07 ,

OPEL FRONTERA

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 23:47 , ,

Opel Frontera

4 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 19:54 ,

Opel Frontera 2.2 DTI

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 19:17 ,

Opel Frontera 2.2 16v

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 20:17 ,

Opel Frontera 2.3D Turbo Intercooler

3 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
17 дек. 20:58 ,

Opel Frontera

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
08 окт. 20:10 , ,

Opel Frontera 2.5 TDS Dizel

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:33 ,

Opel Frontera

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 20:45 ,

Opel Frontera

1 800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 11:51 ,

Frontera 2.5 TDS

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 16:03 ,

OPEL FRONTERA 2.4 BENZIN PLIN

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 18:30 ,

Opel Frontera

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
18 мар. 18:27 ,

Opel Frontera

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 10:42 , ,

Opel Frontera 2,2 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 00:35 , ,

Opel Frontera 2,2 diesel

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 19:36 , ,

Opel Frontera

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 14:07 ,

Opel Frontera

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
13 фев. 22:19 , ,

Opel Frontera Sport 2.0(BENZIN-PLIN)

3 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 08:57 , ,

Opel Frontera

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
10 фев. 14:43 , ,

Opel Frontera 2.0 sport(BENZIN-PLIN)

3 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 16:32 , ,

Opel Frontera 2.2dti 4×4

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
04 јан. 20:29 ,

Opel Frontera 2.5 TDI 4x4

3 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 20:04 ,

Opel Frontera 2.5 TDI top cena

3 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 16:35 ,

Opel Frontera top cena

3 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 14:19 ,

Opel Frontera

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
23 дек. 19:31 ,

Opel Frontera

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 17:05 , ,

Opel Frontera

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 14:12 ,

Opel Frontera 2.2.dti

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 19:52 ,

Opel Frontera

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
24 септ. 08:48 ,

Opel Frontera 2,2DTI

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
21 септ. 14:25 ,

Opel Frontera 2,2 DTI -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 10:00 ,

Opel Frontera 2.0 benzin i plin 8 ventil

3 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 13:31 ,

Opel Frontera

1 700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 02:04 ,

Opel Frontera

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 17:49 ,

Opel Frontera 2.2DTI

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
24 апр. 21:25 ,

Opel Frontera dtl 16v

2 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 19:36 , ,

Opel Frontera 2.2 ISUZU

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 14:02 ,

Opel Frontera B 4×4 2.2 16v

4 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
28 фев. 17:13 ,

Opel Frontera 2.5 tds

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 02:22 ,

Opel Frontera

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 14:37 ,

Opel Frontera

3 150 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 03:18 , ,

OPEL FRONTERA 2.2I. PLIN BENZIN

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
Кон почеток