Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Opel | Frontera

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 ноем. 06:43 ,

Opel Frontera -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 21:02 ,

Opel Frontera limited edicion 2,2 DTI -00

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 16:29 ,

Opel Frontera -01

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток