Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Frontera

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


11 мај 23:14 , ,

OPEL FRONTERA 2.4 turbo intercooler

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 17:42 , ,

Opel Frontera

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
05 мар. 13:23 ,

OPEL FRONTERA

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999
28 фев. 18:13 ,

Opel Frontera

10 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
10 дек. 16:47 , ,

Opel Frontera

Година: 1995
Километража: 30 000 - 34 999
02 дек. 00:20 ,

Opel Frontera

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 12:27 ,

Opel Frontera

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 12:46 ,

Opel Frontera 2.2

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 10:12 ,

Dzip Opel Frontera

Година: 1999
Километража: 400 000 - 449 999
25 мај 22:19 ,

Opell Frontera

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток