Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Insignia

07 авг. 08:36
Линк
,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 09:37 Претпријатие ,

OPEL INSIGNIA 2.0 D -10

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
07 авг. 08:36
Линк
,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 01:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 00:53 , ,

Opel Insignia karavan 2.0cdti 130ks cosmo

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
06 авг. 22:10 , ,

Opel Insignia 1.6 TNG 180кс -10

7 400 МКД

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
06 авг. 20:51 , ,

Opel Insignia

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 12:40 Претпријатие , ,

Opel Insignia Business 1.6 CDTI 136ks MT 5 vrati

12 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
06 авг. 12:25 , ,

Opel Insignia

9 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг. 09:35 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI -16 SPORT TOURER NOVA

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
04 авг. 12:55 , ,

OPEL INSIGNIA 1.8 140ks BENZIN 49000km -17

11 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
03 авг. 21:16 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI NAJ FUL OPR -09 NASVEK

7 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 21:16 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA FUL OP KAKO OD SALON -11 2.0 CDTI

7 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 21:04 ,

INSIGNIA 2.0 diesel EcoFlex

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
27 јул. 22:48 Претпријатие ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 KS COSMO -10 MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
25 јул. 21:05 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 4x4 /2013

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
24 јул. 11:59 Претпријатие , ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 130ks MT

9 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
20 јул. 14:07 ,

Opel Insignia 2.0cdti -11

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 јул. 16:38 , ,

Opel Insignia -09 avtomatik

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 08:16 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI-11

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 21:53 , ,

Opel insignia 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 21:41 , ,

Opel insignia 2010

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 јул. 15:09 , ,

Opel Insignia 1.6 benzin plin

8 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 65 000 - 69 999
03 јул. 14:20 ,

Opel Insignia -09 1.8 benzin 140ks

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 00:53 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 Odlicno socuvana

11 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
30 јун. 11:56 ,

Opel Insignia 2.0

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
26 јун. 11:48 ,

Opel Insignia Grand sport -18

Година: 2018
Километража: 45 000 - 49 999
26 јун. 09:12 , ,

Opel Insignia -12 2.0 dizel 160ks

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
03 јун. 00:56 ,

Opel insignia 1.8 benzin

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 14:08 , ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 175KS

16 499 ЕУР

Година: 2016
Километража: 35 000 - 39 999
15 мај 23:37 Претпријатие , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI EcoFlex140KS/103KW

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 12:10 Претпријатие , ,

Opel INSIGNIA 2.0Turbo 220ks cosmo LPG

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 10:06 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 136KS BI-XENON NAV 141000KM

12 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 21:21 Претпријатие ,

Opel Insignia TOURER 1.6CDTi 136HP BUSINESS

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
14 мар. 13:32 , ,

OPEL insignia 2.0 Sport MODEL disel 118 kW

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
25 фев. 16:38 ,

Opel Insignia -09

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток