Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Opel | Insignia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


08 мај 11:21 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP BUSINESS

10 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
02 мај 21:33 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP AUTOMATIC

10 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
02 мај 21:21 Претпријатие ,

Opel Insignia TOURER 1.6CDTi 136HP BUSINESS

10 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
04 фев. 19:43 ,

OPEL INSIGNIA -09

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 дек. 22:31 ,

Opel Insignia

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 17:11 ,

Opel Insignia -08

10 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 фев. 19:31 ,

Opel Insignia 2.0CDTI

11 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
24 авг. 11:29 ,

Opel Insignia 2.0

10 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток