Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Opel | Insignia | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 14:26 Автомобили , Струмица

Opel Insignia -12 dizel 2.0 131ks

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 08:35 Автомобили , Струмица

Opel Insignia 2.0 CDTI 96 kw

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 21:17 Автомобили , Струмица

OPEL INSIGNIA 20CDTI

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 16:57 Автомобили , Струмица

OPEL INSIGNIA 2.0 AVTOMATIK FULL OPREMA

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 18:15 Автомобили , Струмица

Opel Insignia

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 12:12 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Insignia

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
25 септ. 12:34 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Insignia 2.0 disel

6 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 20:57 Автомобили , Струмица

Opel Insignia 2.0 COSMO -12

15 500 МКД

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток