Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Insignia

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 13:53 ,

Opel Insignia 2.0 160ks Prv Sopstvenik od MK

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:52 Претпријатие ,

Opel Insignia ST 2.0CDTi 115HP

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:18 Претпријатие , ,

Opel Insignia Business Connect 1.6 CDTI 136ks AT

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:28 ,

Opel Insignia -12 dizel 2.0 131ks

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:21 , ,

OPEL INSIGNIA 1.8 140ks BENZIN -17 49000km NOV

12 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
Вчера 01:33 , ,

Opel Insignia 2.0cdti 130ks cosmo

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток