Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Kadett

Вчера 10:50 Претпријатие ,

OPEL KADETT 1.2 36kw 83.000km -79

550 ЕУР Намалена цена

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
27 јул. 17:43 ,

Opel

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
27 апр. 17:47 , ,

OPEL KADET 1.3 benzin/plin

500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
27 апр. 00:57 ,

Opel Kadett C oldtimer oltajmer

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
18 апр. 15:18 , ,

Opel Kadett benzin

Година: 60-тите
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 19:40 ,

Opel Kadett -73

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
31 дек. 16:41 ,

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 17:27 , ,

Opel Kadett

550 ЕУР

Година: 1987
Километража: 70 000 - 74 999
17 окт. 18:51 , ,

Opel Kadett za delovi

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
13 окт. 22:54 ,

Opel Kadett

Година: 1983
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 14:11 Претпријатие ,

OPEL KADETT

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
26 јун. 12:49 ,

Opel kadett

700 ЕУР

Година: 1990
Километража: 65 000 - 69 999
04 јун. 09:34 ,

Opel Kadett -90

550 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 14:50 , ,

Opel Kadett old timer

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999
11 апр. 18:14 , ,

Opel Kadett 1.4 LS ITNO

35 000 МКД

Година: 1991
Километража: 95 000 - 99 999
02 апр. 02:20 ,

Opel Kadett

Година: 1991
Километража: 0 - 4 999
06 фев. 21:32 , ,

Opel Kadett c limo

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
19 септ. 00:44 , ,

Opel Kadett ECC

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 08:43 , ,

Opel Kadet

400 ЕУР

Година: 1982
Километража: 0 - 4 999
25 јун. 16:52 , ,

OPEL KADETT 2.0 16V

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 16:40 , ,

Opel Kadett 1.5 tdi isuzu motor

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
13 мај 22:02 ,

Opel Kadett

Година: 1984
Километража: 250 000 - 299 999
07 мај 20:21 , ,

Opel Kadett

Година: 70-тите
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 18:47 ,

Opel Kadett

450 ЕУР

Година: 1987
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 18:05 , ,

Opel Kadett

Година: 1989
Километража: 250 000 - 299 999
02 апр. 17:06 ,

Opel Kadett

650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 03:26 , ,

Polovni delovi za Opel Kadett

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 20:37 , ,

Opel Kadett 1978

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
11 фев. 19:45 ,

Opel Kadett 1.3

Година: 1987
Километража: 55 000 - 59 999
02 фев. 11:54 ,

Opel Kadett C

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 08:40 ,

Opel Kadet Karavan

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 20:16 , ,

Opel Kadett

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 10:57 , ,

Opel Kadet

Година: 1984
Километража: 150 000 - 159 999
01 септ. 12:36 ,

OPEL Kadett EXTRA registriran

850 ЕУР

Година: 1990
Километража: 120 000 - 129 999
02 авг. 14:19 ,

Opel Kadett gsi 1. 8

700 ЕУР

Година: 1988
Километража: 190 000 - 199 999
01 авг. 10:09 ,

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1988
Километража: 140 000 - 149 999
11 јул. 12:55 , ,

Opel Kadett

650 ЕУР

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
28 јун. 23:05 , ,

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1984
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 13:38 , ,

Opel Kadett 116D Diesel

400 ЕУР

Година: 1983
Километража: 0 - 4 999
21 јун. 09:07 ,

Opel Kadett

300 ЕУР

Година: 1990
Километража: 45 000 - 49 999
22 мај 19:24 , ,

Opel Kadett 1.5td isuzu

599 ЕУР

Година: 1980
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 23:01 ,

Opel Kadett

550 ЕУР

Година: 1988
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 14:39 , ,

OPEL KADETT

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
13 фев. 14:50 , ,

Opel Kadett

500 ЕУР

Година: 1988
Километража: 350 000 - 399 999
01 фев. 11:59 , ,

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1990
Километража: 80 000 - 84 999
22 јан. 18:04 , ,

OPEL KADETT

650 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 20:20 ,

Opel Kadett GSI 1.8

900 ЕУР

Година: 1987
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 19:04 ,

Opel Kadett gsi 1.8 -88

950 ЕУР

Година: 1988
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 22:55 ,

Opel Kadett

Година: 1983
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 03:38 , ,

Opel Kadett -85

600 ЕУР

Година: 1985
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток