Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Kadett

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


25 мај 16:17 Претпријатие ,

OPEL KADETT 1.2 36kw 83.000km. 1979GOD.

750 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 80 000 - 84 999
27 апр. 17:47 , ,

OPEL KADET 1.3 benzin/plin

500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 95 000 - 99 999
27 апр. 00:57 ,

Opel Kadett C oldtimer oltajmer

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
18 апр. 15:18 , ,

Opel Kadett benzin

Година: 60-тите
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 19:40 ,

Opel Kadett -73

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 70 000 - 74 999
31 дек. 16:41 ,

Opel Kadett

600 ЕУР

Година: 1988
Километража: 0 - 4 999
16 дек. 17:27 , ,

Opel Kadett

550 ЕУР

Година: 1987
Километража: 70 000 - 74 999
17 окт. 18:51 , ,

Opel Kadett za delovi

Година: 1991
Километража: 5 000 - 9 999
13 окт. 22:54 ,

Opel Kadett

Година: 1983
Километража: 170 000 - 179 999
24 септ. 14:11 Претпријатие ,

OPEL KADETT

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток