Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Manta

Вчера 09:45 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

3 299 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток