Македонски | Shqip | English |

Зрновци | Возила | Автомобили | Opel | Meriva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


24 мај 18:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
21 апр. 02:32 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI -09

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 јан. 17:15 ,

OPEL MERIVA 1.7DTH

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 18:52 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -07 FACELIFT PERFEKTNA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 21:21 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 21:23 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW EU -04

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
25 јул. 23:36 ,

Opel Meriva benzin plin 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
17 јун. 16:57 ,

Opel Meriva 1.7 dizel ful

4 140 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 20:41 ,

Opel Meriva 1.7 dizel full oprema

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
28 јан. 00:38 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 101KS -04

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток