Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Opel | Meriva | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


04 авг. 10:58 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Meriva 1.4 benzin

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 јан. 12:45 Автомобили , Струмица

OPEL MERIVA 1.7

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 септ. 23:17 Автомобили , Струмица

Opel meriva17cdti

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 19:38 Автомобили , Струмица

Opel Meriva AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 23:06 Автомобили , Струмица

Opel Meriva AvtoPlac Interkom

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 дек. 16:30 Автомобили , Струмица

Opel Meriva AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
26 ноем. 19:47 Автомобили , Струмица

Opel Meriva AvtoPlac Interkom

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
25 дек. 16:02 Автомобили , Струмица

OPEL MERIVA 1.7 DIZEL VO EXTRA SOSTOJBA

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 17:28 Автомобили , Струмица

Opel Meriva 1.7cdti moze i zamena dajte ponuda-04

3 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток