Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Meriva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 13:13 , ,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN 05

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:13 , ,

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN

2 550 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
Вчера 12:43 Претпријатие ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI 101KS FACELIFT COSMO -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:10 , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток