Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Opel | Mokka

14 јан. 19:34 , ,

Opel Mokka 1.6 CDTI Automatic Innovation eco -16

12 850 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
15 авг. 12:03 ,

Opel Mokka

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
09 јул. 09:16 , ,

Opel Mokka

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
18 апр. 18:52 , ,

OPEL MOKKA 1.7 CDTI

12 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток