Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Omega

06 авг. 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
29 јун. 23:19 , ,

Opel omega 2.6 v6 plin

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 02:38 ,

Opel Omega 2.5

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 10:09 ,

Opel Omega 2.5dti (Bmw m57d25 motor)

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 12:50 ,

Za delovi

350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 19:43 , ,

Opel Omega 2.5

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
17 јан. 11:47 ,

OPEL OMEGA B 2.2DTI 88KW-120KS REDIZAIN

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 15:06 , ,

Opel Omega 2.0 plin dizna atest

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 05:20 , ,

Opel Omega

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:12 , ,

Opel Omega

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 12:21 ,

Opel Omega

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
29 окт. 11:58 , ,

OPEL OMEGA B

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 04:06 ,

Opel Omega

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 окт. 17:58 ,

Opel Omega zamena za pomalo

988 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
09 окт. 23:51 , ,

Opel Omega

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 00:31 ,

Opel Omega V6 2,5 Full Oprema

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
10 јул. 01:30 ,

Opel Omega

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 400 000 - 449 999
27 мај 06:50 , ,

Opel Omega 2.5 V6 Full Oprema

123 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
21 апр. 02:19 , ,

Opel Omega

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 19:21 ,

Opel Omega

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 20:05 , ,

OPEL OMEGA 2.3 DISEL

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 22:18 , ,

Opel Omega 2.0 16v benz/plin odlicna

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
31 дек. 13:43 ,

Opel Omega 2.5 V6 benzin plin

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
30 септ. 19:37 ,

Opel Omega

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 септ. 17:39 , ,

Opel Omega benzin plin

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
14 септ. 20:14 , ,

Opel Omega

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 08:03 ,

Opel Omega -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
19 јул. 12:08 , ,

Opel Omega itno

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
11 јул. 23:42 , ,

Opel Omega 2.0 1.6 v cena po dogovor

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 17:51 , ,

Opel Omega 2.0 i

1 100 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 12:37 , ,

Opel Omega itno

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 18:24 ,

Opel Omega 2.0 16v

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 11:08 , ,

Opel Omega

1 250 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 20:14 , ,

Opel Omega

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 15:55 ,

Opel Omega 2.5 td so full oprema moze zamena

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 15:55 ,

Opel Omega 2.5td moze zamena za motor

999 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 65 000 - 69 999
09 фев. 14:32 , ,

OPEL OMEGA 2.0 PLIN

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 21:11 ,

Opel Omega 2.5 v6 benzin

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 17:29 ,

Opel Omega

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 15:51 ,

Opel Omega 2.0 benzin/plin

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
13 ноем. 00:05 ,

Opel Omega

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 23:21 , ,

Opel Omega

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 01:22 ,

OPEL OMEGA B2 2.5 DTI

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 18:55 , ,

Opel Omega 2.0 16v

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
13 окт. 15:53 Претпријатие ,

Opel Omega 2.5 td -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
02 авг. 12:58 , ,

Opel Omega moze i zamena

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
15 јун. 15:47 ,

Opel Omega

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
05 јун. 15:50 ,

Opel Omega plin so atest itno

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 15:20 ,

Opel Omega 2.0 benzin plin ITNO

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 11:39 ,

Opel Omega -96

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток