Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Opel | Omega

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
11 мар. 12:06 ,

Opel Omega 2.5

950 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
01 мар. 08:23 ,

Opel Omega B Facelift 2.0

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 19:43 , ,

Opel Omega 2.5

1 300 ЕУР

Година: 1994
Километража: 350 000 - 399 999
17 јан. 11:47 ,

OPEL OMEGA B 2.2DTI 88KW-120KS REDIZAIN

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 15:06 , ,

Opel Omega 2.0 plin dizna atest

800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 05:20 , ,

Opel Omega

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 20:12 , ,

Opel Omega

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 12:21 ,

Opel Omega

400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
29 окт. 11:58 , ,

OPEL OMEGA B

999 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток