Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Omega | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


09 фев. 14:32 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL OMEGA 2.0 PLIN

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 15:53 Претпријатие Автомобили , Струмица

Opel Omega 2.5 td -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
22 апр. 11:39 Автомобили , Струмица

Opel Omega -96

Година: 1996
Километража: 25 000 - 29 999
30 апр. 14:59 Автомобили , Струмица

Opel Omega 2.5 TD -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 14:12 Автомобили , Струмица

Opel Omega redovno servisirana so atestiran -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 12:29 Автомобили , Струмица

Opel Omega redovno servisirana so atestiran -95

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 11:07 Автомобили , Струмица

Opel Omega -95

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:17 Автомобили , Струмица

Opel Omega 16 -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
22 јул. 18:23 Автомобили , Струмица

Opel Omega -98

Година: 1998
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток