Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel | Signum

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


03 јун. 16:40 ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 16:21 Претпријатие ,

OPEL SIGNUM 2.2 BENZIN AVTOMATIK REG 03 AVTOCENTAR

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:12 , ,

Opel Signum

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 17:36 ,

Opel Signum 2.2

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 03:00 ,

Opel Signum 1.9 CDTI -05

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 23:27 ,

Opel Signum Vectra automatic

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 10:55 , ,

OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 150KS 6 BRZINI

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 јул. 17:41 ,

Opel Signum 1.9 cdti 120ks

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 17:41 ,

Opel Signum 1.9cdti 120ks

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток