Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Sintra

16 мај 22:38 , ,

OPEL SINTRA 22

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
28 ноем. 20:31 ,

Opel Sintra

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: > 500 000
05 јун. 11:52 ,

Opel Sintra 2.2

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 јан. 18:13 , ,

Opel Sintra

2 500 МКД

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
19 мар. 12:34 ,

Opel Sintra 2.2cdti

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:18 ,

Opel Sintra 2.2 tdi

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
19 фев. 17:07 ,

Opel Sintra 2.2 GLS ITNO

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
16 јан. 20:07 ,

Opel Sintra

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
07 јан. 17:20 , ,

Opel Sintra 2.2

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 22:24 , ,

Opel Sintra

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
02 јул. 20:45 , ,

Opel Sintra 2.2.16 ventila

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 13:14 , ,

Opel Sintra

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
20 мај 16:48 ,

Opel Sintra 2.2 Benzin

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 20:24 ,

Opel Sintra

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 17:56 , ,

Opel Sintra 2.2 dizel -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
25 авг. 20:39 ,

Opel Sintra 2.2 plin -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
16 авг. 20:30 ,

Opel Sintra -98 vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 21:42 ,

Opel Sintra 2.2 plin -98

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
14 јун. 22:46 , ,

Opel Sintra -97 moze zamena

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 21:10 ,

Opel Sinatra -98 vo odlicna sostojba

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 21:20 , ,

Opel Sintra 2.2 DTi CD -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:43 , ,

Opel Sintra -99 7 sedista klima reg do 11.08.2015

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток