Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Sintra | Pazar3

16 јан. 17:56 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Sintra 2.2 dizel -98

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток