Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Tigra

12 авг. 19:47 , ,

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 23:54 ,

PRODAVAM OPEL TIGRA

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
31 јул. 11:45 ,

Opel Tigra extra sostojba so klima ured

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 00:24 , ,

opel tigra

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 23:59 , ,

shitet

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 20:52 ,

Opel Tigra Top

3 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 03:59 , ,

OPEL TIGRA 1.4 16V

1 750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
01 мај 23:32 ,

Prodavam Opel Tigra

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
09 мар. 12:22 , ,

Opel Tigra

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
05 фев. 18:53 ,

Opel Tigra -05

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
29 јан. 10:13 , ,

Opel Tigra

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 14:22 ,

Opel Tigra

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 јан. 21:08 ,

Opel Tigra

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
17 дек. 00:36 , ,

Opel Tigra -06

Година: 2006
Километража: 10 000 - 14 999
14 дек. 16:19 ,

Opel Tigra -96

1 200 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 02:20 ,

Opel tigra 1.4

1 050 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
04 дек. 05:06 ,

Opel Tigra

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 дек. 05:06 ,

Opel Tigra

700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
02 дек. 20:43 , ,

Opel Tigra 1.4 Benzin Plin HITNO

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
22 ноем. 00:58 ,

Opel Tigra 1.4

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 02:14 ,

Opel tigra 1.4

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 21:23 , ,

Opel Tigra 1.4 66 kw 90 ks

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 15:51 ,

Opel Tigra Itno

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 16:13 ,

Opel Tigra Cabrio

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
22 окт. 04:07 ,

Opel Tigra

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 17:16 ,

Opel Tigra

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 18:50 ,

Opel Tigra 1.4

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:53 ,

Opel Tigra 1.4

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 11:49 ,

Opel Tigra 1.4

1 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 20:29 , ,

Opel Tigra

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 02:27 ,

Opel Tigra

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
12 јун. 13:04 ,

Opel Tigra

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 11:52 , ,

Opel Tigra

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 14:42 ,

Opel Tigra 1.6 Benzin/Plin

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 17:09 , ,

Opel Tigra 1.4

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мај 08:53 ,

Opel Tigra Cabgio 1.4 -05 ZAMENA ALEK PRODADENA

3 299 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
28 мар. 18:22 , ,

Opel Tigra

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
01 мар. 13:53 , ,

Opel Tigra

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
17 фев. 21:15 , ,

Opel Tigra

1 650 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 22:00 ,

Opel Tigra 1.4 Eco Tec

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 14:11 , ,

Opel Tigra 1.4 66kw

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 17:47 ,

Opel tigra

111 122 111 ЕУР

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
28 ноем. 12:06 ,

Opel Tigra 1.6 Benzin-plin

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 17:24 , ,

OPEL TIGRA 1.4i 90KS AUTO KODEKS

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
21 авг. 13:53 ,

Opel Tigra 1.4

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
14 авг. 18:43 , ,

Opel Tigra 1.6 95'

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 21:07 , ,

OPEL TIGRA 1.3 CDTI CABRIO

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
20 јул. 20:10 ,

Opel Tigra 1.6

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 11:29 ,

Opel Tigra

12 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 20:02 ,

Opel Tigra 1.6 benzin plin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток