Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Vectra

07 авг. 13:41
Линк
, ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 22:08
Линк
,

Opel vectra c

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:14 , ,

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ ВЕКТРА ISUZU мотор 1.9 tdi

700 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 12:54 , ,

Opel Vectra C 1.9tdci full

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 авг. 13:41 , ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI

2 750 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 12:25 ,

Opel Vectra C 2.2DTI

3 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
07 авг. 10:12 Претпријатие , ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI COSMO -07

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 12:19 , ,

Opel Vectra -97

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
04 авг. 08:49 Претпријатие ,

OPEL VECTRA GTS 1.9CDTI 120KS COSMO MODEL 2009

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
03 авг. 22:08 ,

Opel vectra c

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 авг. 13:54 , ,

Opel Vectra ITNO

2 399 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 22:57 Претпријатие ,

OPEL VECTRA 2.0 16V KLIMA ATESTIRAN PLIN

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
29 јул. 23:33 Претпријатие ,

OPEL VECTRA 1.9cdti Avtomatik

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 јул. 18:14 , ,

Opel Vectra 1.7 TD isuzu -92

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
27 јул. 18:07 , ,

Opel Vectra B 2.2dti

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 00:54 , ,

Opel vestra 1.7 1997

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
23 јул. 17:30 ,

Opel Vectra -94

1 800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 140 000 - 149 999
15 јул. 09:21 Претпријатие , ,

OPEL VECTRA -03 DTI 92kw ECOTEC AUTOBERN

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 14:24 Претпријатие ,

VECTRA 1.9 CDTI -05 ODLICNA

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
07 јул. 16:32 , ,

Se prodava opel vektra C

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
03 јул. 20:37 , ,

KOLATA SE PRODAVA

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 12:48 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL VECTRA!

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
25 јун. 02:54 ,

Prodavam

15 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 5 000 - 9 999
20 јун. 19:26 ,

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 10:46 ,

OPEL VECTRA C D -03

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 21:31 ,

Opel vectra 1.8 Benzin + plin

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
16 јун. 13:13 , ,

Opel Vectra -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 450 000 - 499 999
16 јун. 11:45 ,

Opel Vectra 1.6i -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 130 000 - 139 999
13 јун. 19:53 ,

SE PRODAVA!!!!

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 јун. 02:43 ,

Opel Vectra 1.7 td Isuzu

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 19:36 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 18:04 , ,

Prodava Opel vektra b 1.6 16v 700 evra

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
28 мај 15:15 , ,

Opel Vectra -97moze i vo delovi

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
24 мај 15:37 ,

Opel Vectra A 2.5 V6 FULL SERVICE itno

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 03:04 , ,

Opel Vectra -01

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 55 000 - 59 999
13 мај 07:56 , ,

Opel vectra c 1.8

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:02 ,

Opel Vectra C -04

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 20:55 , ,

Opel Vectra 2003 2.0

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 13:29 , ,

Opel Vectra 1.6 plin -00

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 23:05 ,

Opel Vektra

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
06 мај 22:05 , ,

Opel Vectra 2003 2.0

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 18:24 ,

Opel Vektra b 2.0

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 22:37 , ,

OPEL Vectra

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 03:58 , ,

Opel Vectra C 1.9 2005

3 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 21:10 , ,

Opel Vectra 2.0dti

1 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток