Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Vectra

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Vectra | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:10 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 00:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:39 Претпријатие ,

Opel Vectra C 1.9 cdti 120ks redizajn model 2007 unikat

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 22:54 , ,

Opel Vectra 1993 benzin i plin

500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:49 ,

Opel Vectra C GTS Look

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:13 Претпријатие ,

Opel Vectra C 2.2 dti 92kw 2003 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 08:23 Претпријатие ,

Opel Vectra 1.9 cdti AC Avto Alex Veles

4 980 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 17:47 , ,

Opel Vectra 1.6 16v

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 18:44 , ,

Se prodava bez zameni

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 400 000 - 449 999
09 јун. 14:55 ,

Opel Vectra 2.0 DTI

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
03 јун. 14:21 ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2003

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 09:21 Претпријатие ,

Opel Vectra 3,0 D registrirana 2007

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 11:47 , ,

Opel Vectra C GTS 2.2 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 22:16 , ,

Opel Vectra 1998 vo odlicna sostojba

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 10:00 ,

Opel Vectra B sport automatic 125kw 2001

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 02:04 ,

SE PRODAVA OPEL VECTRA 2.2

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
11 апр. 02:04 , ,

Opel Vectra C 2007 1.8 benzin 16 V

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 20:50 ,

SE PRODAVA OPEL VECTRA C 2.2

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
05 апр. 02:52 , ,

opel vektra 2.2 tdizel 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 19:11 , ,

OPEL VECTRA 1.7D

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 180 000 - 189 999
02 апр. 19:58 ,

Opel Vectra C 1.9 CDTI 2005god

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:32 , ,

Opel Vectra C Karavan

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 мар. 08:51 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2000

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 20:46 ,

OPEL VECTRA 1.8 TNG I MERCEDES C200 CDI

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 11:52 ,

Opel Vectra B 1997 benzin/plin

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:01 ,

SHITET OPEL VECTRA B 2.0 16V

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 мар. 06:01 ,

Opel vectra b 1.6

1 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 23:23 ,

Opel vectra b 1.6

1 МКД

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 04:34 ,

Prodavam

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
13 мар. 18:06 ,

VECTRA 2.0 16v benzin

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 95 000 - 99 999
13 мар. 11:52 , ,

Opel Vectra 2.0

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 12:28 , ,

Opel Vectra 1.7 sizel seria A

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
10 мар. 18:34 ,

Opel Vectra 1.8 benzin -96 registracija do 28.10.2021

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 17:36 ,

Opel Vectra 1.7 TD

900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 мар. 09:05 , ,

OPEL VECTRA C 1.9CDTI 2006

1 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 00:27 , ,

opel vectra

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:27 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 10:46 ,

Se prodava opel vectra

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 14:48 , ,

Opel Vectra -97

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
14 фев. 14:28 , ,

Se prodava Opel Vectra havarisana

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
13 фев. 01:43 , ,

valton

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 35 000 - 39 999
11 фев. 16:55 , ,

Prodavam

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 15:13 , ,

Opel Vectra B 2.2

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
11 фев. 13:53 , ,

Opel Vectra 95

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Vectra | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации