Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Vectra

Денес 13:03 , ,

Opel Vectra -99

500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 23:51 , ,

Prodavam Vektra

1 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 23:31 , ,

Opel Vectra GTS

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:37 ,

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:22 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI full oprema

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:18 , ,

Open Vectra 95

1 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:55 Претпријатие , ,

Opel Vectra 1.9cdti automatic moze i zamena

3 099 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:27 , ,

Opel vektra

950 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
23 јан. 21:40 , ,

prodavam opel vektra

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 10:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
20 јан. 23:12 ,

Opel Vectra B Isuzu

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
19 јан. 14:41 , ,

Opel Vectra C 2007 1.8 benzin 16 V

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 21:09 ,

Se prodava

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
16 јан. 16:20 , ,

Se prodava opel vectra vektra 2.0 dti 16v

1 980 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 09:35 , ,

Opel Vectra 1.6 16v -98 facelift reg so atest plin

1 099 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 19:40 ,

Opel Vectra 2.5 v6 24v-itno

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
07 јан. 20:24 Претпријатие , ,

OPEL VECTRA 1.6i AUTOBERN

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
02 јан. 23:24 , ,

Opel Vectra 2.0 DTI

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
20 дек. 15:25 , ,

Se prodava opel vektra

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
16 дек. 15:32 , ,

Opel Vectra -97

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
10 дек. 01:16 , ,

Opel Vectra ITNO

2 190 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 дек. 20:11 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 дек. 23:50 ,

VECTRA B SPORT AUTOMATIK 125KW

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 14:19 ,

Se prodava pod hitno

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
14 ноем. 23:52 , ,

Opel Vetra 2.0

850 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 09:50 , ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI 150KS

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 ноем. 17:16 ,

Se prodava Opel Vektra

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 11:35 ,

OPEL VECTRA -94

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
13 окт. 18:28 , ,

Opel Vectra A 2.0i - Plin

900 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 12:01 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel eco tex -99

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 11:41 Претпријатие , ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI COSMO -07

3 600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 окт. 12:16 ,

Opel Vectra B 1.6 16v Benzin i Plin

2 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 16:57 , ,

Se prodava opel vectra c

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 12:09 , ,

Opel vektra 2.0 dizel 1999g ne reg

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 17:36 ,

Opel vectra b

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 20:00 ,

Se prodava Opel Vektra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 14:18 ,

Opel Vectra C -02

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 септ. 16:18 , ,

Opel vectra 1.7

1 100 ЕУР

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
19 септ. 21:23 , ,

Opel Vectra -96

1 350 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 17:31 ,

OPEL VECTRA 1.7 izgoren dihtun na glava

500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 12:17 ,

Opel Vectra -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 15:32 , ,

OPEL VECTRA -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 септ. 08:23 ,

Opel vectra C 2.2 108 kw benzin/plin EXSTRA

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:49 ,

Opel vectra

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
30 авг. 14:08 ,

Opel Vektra

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 19:44 , ,

OPEL VECTRA C 1.9CDTI 2006

1 МКД

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
14 авг. 17:54 ,

OPEL VECTRA 1.6 16V

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999


Кон почеток