Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 фев. 16:55 , ,

Prodavam

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 09:50 , ,

OPEL VECTRA 1.9 CDTI 150KS

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 18:32 , ,

Opel Vectra C 1.9 CDTI -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 09:23 , ,

OPEL VECTRA

Година: 2020
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 13:19 , ,

Opel Vectra -96 1.8 16v ITNO

1 250 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 14:15 , ,

Opel Vectra 1.9 150 Ks 6 Brzini Neuvezuvana

4 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 02:39 , ,

Opel Vectra - Neuvezuvana -

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 22:40 , ,

Vectra Plin Benzin

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 23:02 , ,

Opel Vectra

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 10:18 , ,

Opel Vectra B CDX 2.0 136KS Benzin

1 900 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 15:34 , ,

Opel Vektra 2.2 tdci

2 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 20:17 , ,

Opel Vectra 2.0 dti dizel so ful oprema reg

1 999 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
16 фев. 20:45 , ,

OPEL VECTRA ITNO

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 окт. 17:13 , ,

Opel Vectra 2.0 benzin plin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 20:47 , ,

Opel Vectra B

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
13 авг. 18:22 , ,

Opel Vectra

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
13 јул. 23:00 , ,

OPEL VECTRA 1.7 DIZEL

650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 30 000 - 34 999
30 јун. 10:07 , ,

Opel Vectra

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
03 јун. 21:46 , ,

Opel Vectra

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 12:38 , ,

OPEL VECTRA C

4 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 18:53 , ,

Opel Vectra

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
27 ноем. 02:34 , ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI -05 SO FULL OPREMA

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
18 септ. 22:20 , ,

Opel Vectra Benzin Plin Mnogu Socuvan

2 150 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 12:52 , ,

Opel Vectra 1.7 Dizel -93

1 000 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 12:52 , ,

OPEL VECTRA B CDX-97

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 20:36 , ,

Opel Vectra -95 BENZIN

999 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 10:48 , ,

Opel Vectra B -98

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 јан. 20:58 , ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
18 дек. 23:13 , ,

OPELL VECTRA 2.0 -99

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 13:22 , ,

Opel Vectra GTS -03

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
03 дек. 19:26 , ,

OPEL VECTRA C-CC 2.2 GTS SPORT -04

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 21:18 , ,

OPEL VECTRA -93

730 ЕУР Price Reduced

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 10:23 , ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 00:15 , ,

OPEL VECTRA 2.0 DI 16V -98

1 800 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 15:24 , ,

Opel Vectra 1.8 16V TNG -99

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 20:27 , ,

Opel Vectra -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 19:49 , ,

Opel Vectra -94

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 10:03 , ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI -02

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
01 мај 10:16 , ,

OPEL VECTRA 1.8 16v REDIZAJN -00 PLIN ATEST

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
30 апр. 11:28 , ,

Opel Vectra -95 ITNO

899 ЕУР Price Reduced

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
03 апр. 23:03 , ,

Opel Vectra 1.6 so atest plin redizajn -00

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 14:00 , ,

OPEL VECTRA 2.0DTI -03

3 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 15:21 , ,

Opel Vectra - 98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
01 мар. 17:22 , ,

Opel Vectra 2.2Dti -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 13:48 , ,

Opel Vectra 1.7 D -95

Година: 1995
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 13:28 , ,

OPEL VECTRA C 1.9cdti -05 reg cela godina

8 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 12:35 , ,

Opel Vectra -97

1 599 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
28 јан. 10:55 , ,

OPEL VECTRA 1.7 TDI -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
26 јан. 15:58 , ,

Opel Vectra 1.6 so atest plin -95 prv gazda

Година: 1994
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 23:09 , ,

Opel Vectra C 2.2 DTI -02

4 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Vectra | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации