Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Vectra | Pazar3

01 мај 00:02 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 2.0 DTI

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
14 дек. 08:54 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL VECTRA A 2.5 V6

1 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
06 дек. 21:43 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 1.6 16v

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 јул. 15:02 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra

650 ЕУР

Година: 1990
Километража: 250 000 - 299 999
11 апр. 10:35 Автомобили , Струмица , Василево

OPEL VECTRA NA BG TABLICI 2.0 FACELIFT

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 16:49 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 1.7 Dizel

950 ЕУР

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
20 авг. 18:01 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra 1.7 Dizel -90

1 050 ЕУР

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 23:16 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Vectra -92

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток