Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Zafira

Вчера 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 21:03 , ,

Opel Zafira B Model Sport

6 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 20:31 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 150hp

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 18:55 ,

Opel Zafira -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 17:43 Претпријатие , ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7 SEDISTA AUTOBERN

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 17:04 Претпријатие ,

ZAFIRA TOURER 1.4i TURBO -12 COSMO NA METAN EURO

8 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 09:06 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA

4 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 18:31 ,

Opel Zafira 2.0 Dizel -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 10:50 , ,

Opel Zafira -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 12:13 , ,

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI COSMO VERZIJA SO 7 SEDISTA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 14:39 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.9 120ks -08 COSMO

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
04 авг. 12:03 ,

Opel Zafira 1.9CDTI 150ks

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
01 авг. 07:34 Претпријатие , ,

ZAFIRA 1.9 PANORAMA

3 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 11:47 Претпријатие ,

Opel Zafira 1.9cdti -06

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 14:16 , ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 2006

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 15:33 , ,

Prodavam ili menuvam za pomala kola

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 14:26 ,

super e kolata pali vozi

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 10 000 - 14 999
18 јул. 11:04 , ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI COSMO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 јул. 16:09 ,

opel zafira nova uniukatna

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
09 јул. 18:33 ,

opel zafira unikat

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 09:28 , ,

Opel Zafira 200 Hp Staklo

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 14:38 , ,

Opel Zafira 1.6 benzin i plin so atest

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 21:42 , ,

Opel Zafira -07 metan i benzin taksi licenca

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 11:59 Претпријатие ,

Opel Zafira 2.2 DTi

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 11:36 , ,

SE PRODAVA

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 09:34 ,

Opel Zafira 1.8 -07

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
13 јун. 02:50 ,

OPEL ZAFIRA B -05

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 03:46 ,

Opel Zafira B 2005

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 13:22 ,

Opel Zafira -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 11:58 , ,

Opel Zafira DTI 2.0

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
28 мај 11:55 , ,

OPEL ZAFIRA.1.9cdti COSMO 09.

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 15:54 ,

Opel zafira 2.2 dti

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 09:22 , ,

Opel Zafira 1.6 plin so atest

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 15:09 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 11:58 , ,

Opel Zafira 1.6 benzin plin

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 19:42 , ,

Opel Zafira -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 21:55 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 100 % UNIKAT

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток