Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | Zafira Tourer

07 авг. 10:50 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 MESTA -12

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
05 окт. 12:30 , ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 130 KS COSMO 7SEDISTA

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
03 септ. 00:29 ,

Vetura eshte ne shitje

Година: 1999
Километража: 15 000 - 19 999
29 окт. 16:37 , ,

Opel Vectra dobro socuvan

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток