Македонски | Shqip | English |

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


01 ноем. 16:57 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 2.0 DTI -05

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 15:49 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira B 1.9CDTI 110KW

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 15:43 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 1.9td

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 04:27 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 2.0 DTi

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
08 јан. 01:42 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
29 дек. 10:21 Автомобили , Гостивар

Opel zafira 1.9

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 21:19 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
19 окт. 15:30 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira -07 Povolno

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 15:22 Автомобили , Гостивар

Opel Zafira 1.9 CDTI 88kw -07

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток