Македонски | Shqip | English |

Велес | Возила | Автомобили | Opel | Zafira

28 мар. 09:23 Претпријатие ,

ZAFIRA 1.9-120ks -06 COSMO PANORAMA

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 11:33 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.7 CDTi ECO FLEX BEZPREKORNA

4 980 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 мар. 10:33 Претпријатие ,

ZAFIRA TOURER 1.4i TURBO -12 COSMO NA METAN EURO

9 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 мар. 15:12 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA 1.9-120ks COSMO ODLICNA

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 септ. 23:17 ,

Opel Zafira A 1.8 16v

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:53 ,

Opel Zafira

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 20:43 ,

Opel Zafira 1.8 16v benzin plin

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
03 апр. 13:06 ,

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 20:06 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 74kw

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 11:51 ,

Opel Zafira

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 16:18 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI SO 7 SEDISHTA UVOZ CH -06

3 590 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 дек. 13:36 ,

Opel Zafira B 1.9cdti so 7 sedista full oprema

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 окт. 11:35 ,

OPEL ZAFIRA 1.7CDTI 110KS REDIZAJN UVOZ GERMANIJA

5 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 15:42 ,

Opel Zafira 1.9 Combo FULL -06

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
10 јун. 10:11 ,

Opel Zafira 1.9cdti 120ks 7 sed.regist.do 06-2018

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 18:20 ,

OPEL ZAFIRA 2.0DTI 101KS FULL OPREMA UNIKAT -01

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток