Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Дебар

Astra , 16
Corsa , 11
Meriva , 2
Signum , 1
Vectra , 8
Zafira , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 фев. 11:05 ,

Opel Corsa C 1.3 Cdti 51kw

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 18:50 ,

Opel Corsa 1.2 benzin /07

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 дек. 18:38 ,

Opel astra H 1.9 CDTI /06

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 18:24 ,

Opel Signum

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
28 септ. 17:36 ,

Opel vectra b

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 17:54 ,

OPEL VECTRA 1.6 16V

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
09 јун. 14:47 ,

Opel Corsa 1.0 registriran

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 10:06 ,

Opel Astra

1 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 18:38 ,

Opel Zafira -01

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 12:16 ,

Opel Astra vo dobra sostojba

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
06 апр. 19:37 ,

Opel Zafira

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 18:55 ,

Opel Corsa 1.4i reg cela godina

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 0 - 4 999
23 јан. 14:58 ,

Opel Vectra c 2.2 dti

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек. 17:49 ,

Opel Meriva 1.4 LPG

4 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 12:37 ,

Opel Vectra C 2.2dti

1 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 окт. 14:20 ,

Opel Astra H 1.9 cdti 122ps

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 14:32 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 00:14 ,

OPEL ASTRA G

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 22:44 ,

OPEL CORSA 1.7 DI Comfort

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 09:13 ,

Opel Astra 2.0 karavan

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 16:19 ,

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 14:29 ,

Opel Zafira

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 08:12 ,

OPEL MERIVA 1.7

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
07 мар. 22:09 ,

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 20:21 ,

Opel Vectra B

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 02:33 ,

Opel Vectra

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 16:30 ,

Opel Astra 2.0

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
19 фев. 16:58 ,

Opel Astra

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 02:27 ,

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 дек. 21:27 ,

Opel Zafira 2.0 dti

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:23 ,

OPEL CORSA -08

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
22 ноем. 18:46 ,

Opel Corsa -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 18:51 ,

Opel Corsa 1.7 disel -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
07 јун. 18:40 ,

Opel Corsa 1.3 cdti prv sopstvenik itno -08

5 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 апр. 22:44 ,

Opel Vectra 1.6 -99

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
24 апр. 20:52 ,

Opel Zafira 1.9 cdti cosmo 120 ks

7 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
16 апр. 13:33 ,

Opel Astra 1.4 Twinport -09

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 мар. 13:41 ,

OPEL ASTRA TDI 1.7 DIZEL -95

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 22:29 ,

Opel Corsa OPC 1.6 - 08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 мар. 14:51 ,

Opel Astra 1.4 -05

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 10:50 ,

Opel Astra -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 450 000 - 499 999
06 фев. 19:47 ,

Opel Astra -09 1.4

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 14:58 ,

Opel Astra 1.7TD -95 registrirana novi gumi

1 450 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 02:57 ,

Opel Astra 1.7 -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 01:30 ,

Opel Vectra B 2.6 V6 -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации