Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Делчево

Antara , 1
Astra , 14
Combo , 1
Corsa , 6
Frontera , 1
Meriva , 5
Omega , 1
Tigra , 1
Vectra , 14
Vivaro , 1
Zafira , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Делчево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Делчево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:03 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 51 kw.2008 g. NAVIGACIJA

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 13:04 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS -07

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
16 јан. 21:06 ,

Se prodava OPEL ASTRA!

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
26 дек. 09:21 Претпријатие ,

OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 21:40 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.9 CDTI 150 ks 2005 god

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 22:56 ,

Opel vivaro 2010godina

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 20:09 ,

Opel astra 1.7 dizel REGISTRIRANA 5L/100KM

690 МКД

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 07:45 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.3MULTIJET 50KW.2005 GOD.

2 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 20:30 ,

Opel Meriva 1.7 cdti

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 22:39 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 ks -04

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
20 окт. 13:54 ,

OPEL CORSA

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 19:45 ,

OPEL ZAFIRA EURO 5A

5 885 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
27 јул. 12:18 ,

OPEL ASTRA 1,9 CDTI 120 KS -06

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
13 фев. 09:30 ,

Opel Аstra 1.7 dti

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
15 јан. 23:37 ,

Opel corsa 1.0 comfort

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 јан. 16:18 ,

Opel Zafira 1.9 tdci 120ks

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
29 ноем. 18:41 ,

Opel Corsa

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 15:54 ,

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
19 фев. 10:34 ,

Opel Meriva 1.7cdti

2 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 јан. 18:43 ,

Opel Vectra 1.8

500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 02:44 ,

Opel Vectra 2.0

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
07 ноем. 19:03 ,

Opel Astra 1.7dizel

3 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 19:52 ,

Opel Frontera

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
18 септ. 12:32 ,

Opel Astra

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
10 септ. 10:56 ,

OPEL ASTRA 1.6 + Plin

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 авг. 18:46 ,

Opel Combo 1.7 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:14 ,

Opel Astra 1.6 Edinstvena vo MK

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 мај 12:55 ,

Opel Meriva 1.7cdti registrirana

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 18:32 ,

Opel Tigra 1.6 16v Registrirana

1 350 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 20:36 ,

Opel Vectra 2.2

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
19 дек. 12:32 ,

Opel Meriva -05 ITNO

3 399 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 септ. 23:37 ,

OPEL ASTRA 1.6 so Atestiran Plin -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 04:56 ,

Opel Zafira vo odlicna sostojba -02

3 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 15:23 ,

Opel Vectra C 2.2 DTI -02

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 10:54 ,

Opel Vectra -05

2 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
05 јун. 20:44 ,

Opel Vectra DTI -04

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 јун. 11:11 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -05 REG DO 23 02 -17

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 21:27 ,

Opel Vectra -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 08:10 ,

Opel Vectra -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
24 мај 19:32 ,

Opel Vectra C 2.2 DTI - 02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 01:00 ,

Opel Omega 2.0 plin benzin -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 09:48 ,

Opel Vectra C 2.2 -02

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 09:09 ,

Opel Vectra C 2.2 -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:42 ,

Opel Vectra C 2.2 -02 125ks

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 мар. 10:47 ,

Opel Vectra -98

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 17:33 ,

Opel Vectra -98 itno

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 12:15 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 DI -00 ITNO

2 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 20:39 ,

OPEL CORSA 1.2 16V -99

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 17:34 ,

Opel Astra 1.7D 44kw -93

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 15:21 ,

Opel Zafira 2.0 cc nafta -01

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Делчево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток