Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Кочани

Agila , 1
Antara , 4
Astra , 53
Combo , 1
Corsa , 22
Frontera , 2
Insignia , 17
Meriva , 15
Omega , 1
Signum , 1
Tigra , 1
Vectra , 15
Zafira , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:43 Претпријатие ,

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 125KS -08 COSMO

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 17:17 ,

Opel Meriva -05

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
27 фев. 09:31 Претпријатие ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
26 фев. 19:42 Претпријатие ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA -12

9 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 08:39 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 59KW 80HP

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
23 фев. 09:39 Претпријатие ,

OPEL ASTRA J 1,7 CDTI 110KS -13 MK TABLI STAKLO

6 250 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
19 фев. 09:25 Претпријатие ,

OPEL MERIVA 1,3 CDTI 75 KS -09 ECOFLEX EKSTRA

3 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
10 фев. 09:10 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

3 050 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 фев. 13:44 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTI 120HP SELECTIVE

10 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 18:44 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1,0 BENZIN -08 EKSTRA

2 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 14:54 ,

OPEL ASTRA

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 дек. 13:11 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6CDTI 110HP BUSINESS

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 10:51 Претпријатие ,

Opel Astra 1.6CDTI 110HP SPORT

11 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 21:10 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI *** KLIMATRONIK FULL OPREMA ***

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 15:27 Претпријатие ,

Opel Insignia OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 2.0CDTI 170HP

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
02 ноем. 22:47 ,

Opel astra

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
02 ноем. 13:29 ,

Opel Astra -11

6 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 11:32 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
06 окт. 15:21 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX

9 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
06 окт. 15:09 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
06 окт. 14:41 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
25 септ. 09:48 Претпријатие ,

Opel Insignia BREAK 1.6CDTi 136HP ECO BUSINESS

11 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
17 септ. 15:27 Претпријатие ,

Opel Insignia SPORTS TOURER 1.6CDTI 136HP SELECTIV

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
17 септ. 09:57 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP EcoFLEX BUSINESS

10 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 18:54 ,

Se prodava Opel Astra 1,7 DTI

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
04 септ. 13:51 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 20:52 ,

opel corsa

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
26 авг. 14:32 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP BUSINESS

10 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
21 авг. 00:38 ,

Opel Zafira 2.0 74kw

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 авг. 15:24 ,

Opel Zafira 2.0 74kw

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 13:08 Претпријатие ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

4 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
27 јул. 18:23 ,

Opel Astra 1.7 TDI

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 19:53 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 140KS 4X4 2009

6 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 11:52 ,

OPEL SIGNUM 1.9CDTI -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 18:49 ,

opel corsa

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
21 апр. 02:32 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI -09

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 12:31 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 фев. 19:38 ,

Opel Astra -11

7 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 13:00 ,

Opel Astra 1.7 CDTI -05

1 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 фев. 19:43 ,

OPEL INSIGNIA -09

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
22 јан. 21:03 ,

Opel Vectra 2.0 td -98 74kw

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 17:15 ,

OPEL MERIVA 1.7DTH

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 20:40 ,

Opel Astra G 1.8 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 18:57 ,

Ople Astra H 1.7cdti Comso Oprema super ponuda

3 222 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 18:20 ,

Opel Corsa

1 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
18 септ. 19:29 ,

Opel Astra

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 22:51 ,

Opel Astra H

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 18:52 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -07 FACELIFT PERFEKTNA

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
21 јул. 14:18 ,

Opel Corsa 1.3 dizel Registrirana

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
10 јул. 01:31 ,

Opel Corsa C 1.3CDTI

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации