Opel mk - Погледнете ја најдобрата понуда на opel возила во Македонија!

Antara , 7
Astra , 87
Combo , 6
Corsa , 32
Frontera , 2
Insignia , 21
Kadett , 1
Meriva , 15
Mokka , 1
Omega , 2
Rekord , 1
Vectra , 10
Vivaro , 1
Zafira , 28

"opel mk" ова е една од фразите кои ги користите за да ја разгледате понудата на опел возила во Македонија, или пак, нудите opel автомобили за продажба на брз, лесен и ефикасен начин? Одлично!


Пазар3 е вистинското решение за вас, бидејќи тука ќе можете да продадете opel mk автомобили или пак да ги следите огласите во кои се нудат популарните модели на Opel - opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia и сл!

02 дек. 08:37
Линк
,

Opel Combo 1.3 CDTI uvoz CH klima avtomatik 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 ноем. 15:03 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0CDTI 2010 cosmo navi

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 18:28 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 125ks 2007 cosmo

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 01:55 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 Euro 6 2016

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
23 ноем. 22:48 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
23 ноем. 12:32 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7cdti 101ks facelift 2008

3 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 20:52 , ,

Opel Antara grandland benzin 1.2 turbo kupen MK

18 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 60 000 - 64 999
22 ноем. 11:27 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.3 CDTI EcoFlex design edition 2010

6 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
22 ноем. 11:26 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI edition 2017

7 490 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
22 ноем. 11:21 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81 kw 110HP

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
12 ноем. 22:01 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2008 90ks odlicna

3 690 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
11 ноем. 12:19 Претпријатие ,

Opel Astra J 1.4 turbo 2011 odlicna

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
04 ноем. 06:30 Претпријатие , ,

Opel Combo Van 1.5 CDTI MT

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
03 ноем. 18:55 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3CDTI 2012

5 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 10:45 Претпријатие , ,

Opel Combo Van 1.5 CDTI MT

14 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
30 окт. 19:24 ,

Opel Astra 1.7cdti 125ks 2013 cosmo navigacija

6 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 16:31 Претпријатие ,

Opel Insignia Grand sport 1.6CDTi 136HP

16 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
09 окт. 16:31 Претпријатие ,

Opel Insignia grand sport 1.6Cdti 136hp

16 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 09:13 Претпријатие , ,

Opel Astra K 1.6 cdti 110ks ecoflex edition MT

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
07 септ. 10:01 Претпријатие ,

Opel Insignia 2.0Cdti 120hp

10 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
07 авг. 14:40 ,

SE PRODAVA OPEL MERIVA 1.3 CDTI EcoFLEX

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 19:56 ,

Opel Omega V6 2,5 Full Oprema

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 12:09 , ,

PRODAVAM OPEL-ANTARA 09/2014 PRV SOPSTVENIK KUPENA VO MK

10 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
18 мај 14:20 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin klima

2 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 15:34 , ,

Se prodava Opel Zafira 2.0 Disel

12 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 15 000 - 19 999
14 мај 13:32 Претпријатие ,

Opel Insignia 1.6CDti 136hp selective

10 300 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 07:44 , ,

Opel corsa 1,7 cdti 2012g.

5 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 20:00 ,

Opel Astra H 2005 1.4 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 16:02 ,

Opel Astra G 1.7TD

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 17:58 , ,

Opel Corsa 1.2 Twinport

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Интересен податок: "opel mk", "opel corsa mk", "opel astra mk" спаѓаат во групата на најактуелни и омилени избори за пребарување на автомобили произведени од opel во оваа категорија на Пазар3!


Кои се причините за популарноста на "opel mk" на нашиот сајт?


Докажан бренд - Opel е еден од водечките лидери во автомобилската индустрија, а голем дел од возилата се употребувани од страна на илјадници возачи во Македонија.


Па, оттаму, не е ни чудно зошто "opel mk" често се користи за пребарување на огласи од страна на голем број на посетители на нашиот сајт.


Одлични модели - германкиот производител Opel е познат и по своите одлични модели како opel astra, opel corsa, opel meriva, opel tigra, opel zafira, opel mokka, opel insignia, кои впрочем се и првиот избор на навтомобили на голем број на возачи.


За ваша среќа, на нашиот сајт, Вие ќе можете да ги пронајдете токму овие модели, или пак да објавите огласи за продажба на автомобили кои ќе допрат до огромен број на посетители.


Фантастични перформанси - брзината, издржливоста, комфорот и сигурноста која ја нудат возилата на Opel се можеби и најголемата причина поради кои луѓето користат клучни зборови како "opel mk" во насловите на огласите или пак во полето за пребарување.


Тоа е сосема нормално, бидејќи Вие ќе можете да поминете стотици илјади на километри без притоа да трошите залудно време во поправки, доколку, се разбира, се грижите за вашето возило.Како правилно да пребарувате или објавувате огласи?


Ако вашата цел е да пребарате огласи, тогаш, Пазар3 Ве советува да ја искористите функционалноста која што ја нуди полето за пребарување, а во него, впишете фрази кои директно или индиректно ја опишуваат вашата потреба - "opel mk", "opel avtomobili", "opel" и тн.


При притискање на копчето, нашиот систем ќе Ви прикаже персонализирана понуда на огласи кои во целост ги исполнуваат вашите критериуми.


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, потребно е да внимавате на:


Уредување на огласи - ова треба да биде секогаш вашиот фокус, бидејќи само добро уредените огласи ќе Ви овозможат брза продажба на вашите opel mk автомобили, но и на се останато - живеалишта, електроника, препарати за вашиот дом и семејство, и тн.


Правила за огласување - објавувањето на огласи кои во целост ги исполнуваат пропишаните правила за огласување на Пазар3, ќе Ви помогне да избегнете да бидете санкционирани од страна на администраторите на нашиот сајт.Слични пребарувања

opel mk opel mk opel mk opel mk opel mk

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации