Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Скопjе

Adam , 1
Agila , 4
Antara , 12
Astra , 246
Combo , 5
Corsa , 207
Frontera , 3
Insignia , 21
Kadett , 3
Meriva , 46
Mokka , 2
Omega , 6
Rekord , 3
Signum , 1
Sintra , 1
Tigra , 16
Vectra , 59
Vivaro , 5
Zafira , 35

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 апр. 09:26
Линк
, ,

Opel Insignia Cosmo AFL Bixenon neuvezena

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 11:16 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0cdti-163hp*Redizajn*NEUVEZENA-14god.

10 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:09 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0cdti-163hp*Redizajn*NEUVEZENA-14god.

10 399 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:47 , ,

Opel Astra Cosmo 1.7 h 2007

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:17 , ,

Opel Astra 1.7 DTI 2005 ful oprema

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:13 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:36 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:24 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3 cdti 2005god Avto M&S

2 590 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:23 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 2007 Avto M&S

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 апр. 19:47 , ,

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
15 апр. 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
15 апр. 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
15 апр. 09:26 , ,

Opel Insignia Cosmo AFL Bixenon neuvezena

13 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
15 апр. 09:17 , ,

Opel Insignia 2010 2.0 CDTI

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 22:24 , ,

Opel Tigra 1.4 Edition

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
13 апр. 16:15 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 95HP 2011

4 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
12 апр. 13:58 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
12 апр. 01:49 , ,

Opel Astra GTC 2.0 165hp

12 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
10 апр. 13:01 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 2015

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 25 000 - 29 999
10 апр. 08:29 , ,

Opel Meriva redizajn 1.6 tng full oprema

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 12:57 , ,

Opel Meriva vo dobra sostojba registrirana do juli 2021

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 21:18 , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI Cosmo

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
06 апр. 20:31 , ,

OPEL MERIVA 1.7cdti

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 02:52 , ,

Prodavam Opel Agila 1.2 so atest. plin

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
03 апр. 21:51 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2010GOD UVOZ GERMANIJA!!!

5 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 02:40 , ,

OPEL ASTRA J 1.7cdti 2010g Euro 5

5 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 10:50 , ,

Opel Corsa 1.2 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 70 000 - 74 999
28 мар. 16:08 , ,

Se prodava Opel Zafira , dizel god. Dekemvri 2003

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 19:20 , ,

Opel Corsa 2007

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
19 мар. 10:34 , ,

Opel Adam 1.4 glam

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
15 мар. 04:34 , ,

Opel astra

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 14:06 , ,

Se prodava Opel Insignia

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 15:12 , ,

Opel Astra G -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 14:13 , ,

Opel Astra 1.7 TDI

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации