Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel | Скопjе

Agila , 2
Antara , 14
Astra , 218
Combo , 10
Corsa , 181
Frontera , 1
Insignia , 5
Kadett , 5
Meriva , 40
Omega , 2
Rekord , 2
Signum , 3
Tigra , 9
Vectra , 68
Zafira , 46

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:27 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:16 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 18:26 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec Avto Miro

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:22 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec facelift Avto Miro

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:43 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec facelift Avto Miro

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:41 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec Avto Miro

3 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 07:44 , ,

Opel corsa 1,7 cdti 2012g.

5 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
07 мај 12:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 12:25 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 09:13 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 sport tourer innovation

8 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
06 мај 07:59 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
06 мај 07:48 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 lpg plin Jimauto group

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
27 апр. 18:08 , ,

Opel Zafira B 2007

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 апр. 03:35 , ,

Opel Zafira B

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 апр. 21:14 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 benzin Jimauto group

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
26 апр. 21:10 Претпријатие , ,

Opel Meriva 1.3 cdti cosmo Jimauto group

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
25 апр. 22:08 , ,

Opel Corsa 1.7tdi 2002

2 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
25 апр. 14:27 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

2 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 апр. 14:08 , ,

Opel Astra J 1.7 cdti 2010 cosmo plus navi

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 19:30 , ,

OPEL CORSA 1.0 registrirana cela god

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 мар. 08:51 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2000

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 23:30 Претпријатие , ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 88KW 2006

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 23:29 Претпријатие , ,

Opel Astra H SW 1.7CDTI 74KW 2008

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 19:00 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.2 NEW FACE jimauto group

4 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 08:50 , ,

Opel Corsa

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 08:50 , ,

Opel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 19:54 , ,

Se prodava opel tigra

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 11:15 , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ/PLIN NEUVEZENA 90000KM 2014 NOVA

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
05 мар. 22:05 , ,

opel corsa 2008god 1.2i registrirana cela godina

2 950 МКД

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 21:23 , ,

Opel corsa 1.2i 2008 registrirana cela godina

2 950 МКД

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 15:21 , ,

Opel Rekord

1 499 ЕУР

Година: 1986
Километража: 0 - 4 999
13 фев. 01:41 , ,

Opel Astra 1.7 d Isuzu

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 19:27 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 03:14 , ,

OPEL CORSA 1.7cdti 2012g

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
29 јан. 15:20 , ,

Opel Astra -00

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 20:03 , ,

opel astra socuvana

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 јан. 16:16 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin -98

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 18:36 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -05 FULL OPREMA PERFEKTNA

1 МКД

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 21:41 , ,

Prodavam Opel Astra

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 16:20 , ,

Se prodava opel vectra vektra 2.0 dti 16v

1 980 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 19:38 , ,

Се продава OPEL ASTRA H SW (2006 год.), CDTI, 74KW (101KS),

3 399 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:35 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI -11

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
31 дек. 19:47 , ,

Opel Astra

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
20 дек. 15:25 , ,

Se prodava opel vektra

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации