Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Opel

Astra , 8
Corsa , 1
Vectra , 3
Zafira , 1
18 мај 01:13 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 13:08 ,

Opel Astra 2.0 DTI

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 01:13 ,

Opel Astra 2.0 dti

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 21:11 ,

Opel Corsa C benzin plin

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 23:15 ,

Opel Vectra

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 45 000 - 49 999
04 апр. 17:57 ,

Opel Astra H GTC 1.9TDCI

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 мај 08:17 ,

Opel Vectra 1.6 16v plin LPG Atest

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
07 авг. 13:52 ,

Opel Vectra 1.7 -98

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
23 јул. 11:38 ,

Opel Astra -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 17:23 ,

Opel Astra -01

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
16 авг. 12:47 ,

Opel Astra 1.7 TD -98

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 09:01 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI ISUZO MOTOR -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 18:04 ,

Opel Zafira -00

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток