Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Peugeot | 504

03 јул. 22:43 ,

Peugeot 504 2.3 dizel -83

850 ЕУР Намалена цена

Година: 1983
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток