Македонски | Shqip | English |
02 дек. 15:03 Автомобили , Гостивар , Ростуша

Piaggio Ape

Година: 2009
Километража: 30 000 - 34 999
02 ноем. 11:50 Автомобили , Струга

Peugeot 307

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 08:20 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Piaggio Porter 99

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
23 фев. 14:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Piaggio

1 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
28 јан. 21:48 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Piaggio Porter

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 17:31 Автомобили , Охрид

Piaggio Porter -01

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 15:02 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Piaggio -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 65 000 - 69 999
10 мар. 10:05 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Piaggio Porter -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 60 000 - 64 999
03 мар. 12:34 Автомобили , Тетово

Piaggio Porter -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток