Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Piaggio | Porter

28 јун. 08:20 , ,

Piaggio Porter 99

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
28 јан. 21:48 , ,

Piaggio Porter

600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
13 фев. 17:31 ,

Piaggio Porter -01

400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 10:05 , ,

Piaggio Porter -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 60 000 - 64 999
03 мар. 12:34 ,

Piaggio Porter -00

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток