Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Porsche | Boxster

09 авг. 15:13 ,

Porche boxter s

Година: 2004
Километража: 90 000 - 94 999
17 апр. 13:18 , ,

PORSCHE 987 BOXSTER -10

36 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
07 ноем. 21:50 ,

PORSCHE BOXSTER CABRIO FUL OPREMA -98

15 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 10:37 ,

Porsche Boxster 2.7 -00

15 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
01 авг. 21:19 , ,

Porsche Boxster 2.7 -04

10 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 21:30 , ,

Porsche Boxster -00

14 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток