Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Porsche | Cayenne

Денес 17:47 ,

Porsche Cayenne Facelift ( redizajn)

11 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:55 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:09 , ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel Facelift -17

1 ЕУР

Година: 2017
Километража: 25 000 - 29 999
13 авг. 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
08 авг. 16:16 , ,

Porsche Cayenne 3.0d -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 14:38 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne -12

31 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 15:57 Претпријатие ,

PORSCHE CAYENNE -19

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
01 јул. 19:12 , ,

PORSCHE CAYENNE S 4.8 GTS OPREMA -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 16:37 ,

Porsche cayenne turbo 574 ps

222 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 19:46 , ,

Porsche Cayenne TURBO 4.8 600hp

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 00:56 , ,

Porche cayenne dizel 2016

60 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
13 апр. 15:00 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 18:01 ,

Porsche Cayenne

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 17:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel -11

31 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 06:13 , ,

Porsche Cayenne 3.0 V6 250 cv

33 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 12:50 ,

Porsche Cayenne moze i zamena

8 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 јан. 19:56 , ,

PORSCHE CAYENNE ODLICEN ITNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 18:40 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 D -11 UVOZ GERMANIJA FUL OPRM

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 17:57 , ,

Porsche Cayenne 3.0

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 14:36 ,

Porsche Cayenne -05

8 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
21 ноем. 12:04 , ,

Porsche Cayenne Hybrid

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
16 ноем. 11:45 ,

Porsche Cayenne turbo S 630ks

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
03 окт. 16:51 ,

Porsche Cayenne 3.0d -12 panorama

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
22 септ. 09:47 ,

PORSCHE CAYENNE DIESEL SPORT CHRONO

38 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:04 ,

Porsche Cayenne

9 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
23 авг. 12:23 ,

Porches Cayenne

9 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 11:15 ,

Porsche Cayene 4.5 s

10 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
06 јул. 14:07 ,

Porsche Cayenne

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 11:25 , ,

PORSCHE CAYENNE

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
24 јун. 23:16 ,

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
17 јун. 22:16 ,

Porche Cayenne Techart

23 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
02 јун. 13:12 , ,

Porsche Cayenne S 4.5 benzin plin

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 18:21 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 01:21 , ,

PORCHE CAYANNE

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
28 апр. 12:45 ,

Porsche Cayenne GTS

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 15:36 ,

Porsche Cayenne 3.0d -13 gts oprema

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
24 апр. 03:34 , ,

Porsche Cayenne 3.2

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 16:17 ,

Porsche Cayenne

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 10:25 , ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 S UVOZ

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 21:15 ,

Porsche Cayenne 4.5 Turbo look

14 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 22:32 ,

Porsche Cayenne 4.5 v8

14 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 18:47 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 12:11 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0 -11

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
19 окт. 12:51 ,

Porsche Cayenne 4.5 benzin

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
13 окт. 09:55 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 окт. 14:47 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 17:33 , ,

PORSHE CAYENNE

25 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
07 септ. 16:10 , ,

Porsche Cayenne mnogu socuvan so atest plin

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
Кон почеток