Македонски | Shqip | English |

Скопjе | Возила | Автомобили | Porsche

944 , 1
Boxster , 3
Cayenne , 37
Cayman , 1
Macan , 1
Panamera , 7
Вчера 08:55 , ,

Porsche Panamera

41 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 12:55 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 14:13 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 BENZIN/HYBRID

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
13 јан. 06:13 , ,

Porsche Cayenne 3.0 V6 250 cv

33 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 18:14 , ,

Porsche Cayenne 3.2v6 plin

10 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 11:41 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 јан. 17:24 , ,

Porsche Cayenne 3.0d -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
26 дек. 18:40 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 D -11 UVOZ GERMANIJA FUL OPRM

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
22 дек. 17:57 , ,

Porsche Cayenne 3.0

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
12 дек. 21:26 , ,

Porsche Macan S -17

76 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
21 ноем. 12:04 , ,

Porsche Cayenne Hybrid

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
30 окт. 10:06 , ,

PORSCHE PANAMERA 3.0d 250KS CHROMO SPORT -13

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
21 окт. 23:36 , ,

Porsche Cayenne

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 16:37 Претпријатие , ,

Porsche Panamera 3.0 -12

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
06 септ. 12:00 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0 -09

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 јул. 17:36 , ,

PORSCHE PANAMERA D 3.0

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
28 јун. 11:25 , ,

PORSCHE CAYENNE

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
02 јун. 13:12 , ,

Porsche Cayenne S 4.5 benzin plin

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
10 мај 12:53 , ,

Porche Cayman

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
07 мај 01:21 , ,

PORCHE CAYANNE

Година: 2006
Километража: 25 000 - 29 999
24 апр. 03:34 , ,

Porsche Cayenne 3.2

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 јан. 10:25 , ,

PORSCHE CAYENNE 4.5 S UVOZ

10 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
24 дек. 20:27 , ,

Porshe Panamera

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
22 ноем. 18:47 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 12:11 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0 -11

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
14 септ. 17:33 , ,

PORSHE CAYENNE

25 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
07 септ. 16:10 , ,

Porsche Cayenne mnogu socuvan so atest plin

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
04 септ. 20:39 , ,

PORSCHE CAYENNE -10 3.0 TDI

28 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 јул. 18:41 Претпријатие , ,

Porsche Panamera 3.0 -13

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 15:59 , ,

Porsche Cayenne 2014 platinium edition

Година: 2014
Километража: 55 000 - 59 999
13 фев. 10:46 , ,

PORSCHE Cayenne 3.0 dize

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 23:29 , ,

Porsche Cayenne GTS

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
20 дек. 21:24 , ,

Porsche Cayenne 3.0 d

Година: 2010
Километража: 0 - 4 999
27 септ. 00:47 , ,

Porsche Panamera

75 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
12 јул. 12:47 , ,

Porsche Cayenne

14 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 23:01 , ,

Porsche Cayenne 3.2 LPG

16 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 13:36 , ,

Porsche Cayenne 3.2V6

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
18 апр. 20:54 , ,

Porsche Cayenne

8 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 17:20 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne 3.0 240ks

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 10:59 , ,

PORSCHE CAYENNE -04

14 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 17:58 , ,

PORSCHE CAYENNE TURBO S BLINDIRAN FULL 22'ABT -10

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
10 јун. 12:27 , ,

Porsche Cayenne -05

15 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 20:50 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.2 -05

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 13:18 , ,

PORSCHE 987 BOXSTER -10

36 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
25 ноем. 20:03 , ,

Porsche 922 -84 povolno

Година: 1984
Километража: 100 000 - 109 999
20 ноем. 21:04 Претпријатие , ,

Porsche Cayenne

27 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 55 000 - 59 999
01 авг. 21:19 , ,

Porsche Boxster 2.7 -04

10 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 21:30 , ,

Porsche Boxster -00

14 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
04 мар. 04:46 , ,

Porsche Cayenne 3.2 -06

21 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
Кон почеток