Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Clio

Вчера 17:37 , ,

Renault Clio 1.5dci -10

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:30 ,

Renault Clio 3 UNIKAT 20th NAVI EURO5

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 03:48 , ,

Renaul Clio 1.5 DCI 90HP

7 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
06 авг. 14:54 ,

Renault Clio 1.9 dti

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
06 авг. 13:34 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5DCI 68KS 08 AUTO KODEKS

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 авг. 15:11 ,

MOTOR ZA RENAULT CLIO 1.4

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
03 авг. 21:35 , ,

Reno Clio 1.4 -00-Klima-Reg.cela god..

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 авг. 21:18 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO -12 1.5 DCI FUL OPR NAVIGACIA ODLI

4 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
01 авг. 15:44 ,

Renault clio

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
31 јул. 15:38 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS ZEN BLACK -16

8 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
31 јул. 15:19 Претпријатие ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI **50KW-68KS** REGISTRIRANO

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 14:24 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO II 1.9D REGISTRIRANO DO 02.21

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 22:19 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -14

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
28 јул. 22:19 Претпријатие , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -14

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
28 јул. 13:54 Претпријатие ,

Renault Clio 1.2 i so TNG Ured Full -09

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 12:52 Претпријатие ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 85 KS - 08.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 јул. 20:45 , ,

Renault Clio 4 1.5 dci

8 790 ЕУР

Година: 2016
Километража: 30 000 - 34 999
18 јул. 13:02 ,

RENAULT CLIO STORIA 1.2 FULL ODLICNO

2 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 19:01 , ,

Renault Clio

1 250 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
14 јул. 12:34 , ,

Renault Clio 1.5 dci 70ks

3 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 22:57 , ,

Renault Clio 1.9 obicen dizel

900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 13:03 Претпријатие ,

Renault Clio 1.5dCi 90HP ECO VAN NAVI

5 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 16:17 , ,

Renault clio

7 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
01 јул. 10:23 , ,

RENAULT CLIO 1.5 dci -03

1 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 јун. 22:47 , ,

RENAULT CLIO 1.5dCi DINAMIQUE EURO6 -16

8 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 03:14 ,

Se prodava Reno

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 17:54 , ,

Renault Clio 1.9d

1 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
17 јун. 22:59 , ,

RENAULT.CLIO.1.2.BENZIN.01 GOD.SERVO.KAKO.NOVO

1 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 22:19 , ,

RENAULT.CLIO.1.2.BENZIN.01 GOD.SERVO.KAKO.NOVO

1 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 01:49 , ,

RENO CLIO 1.5 DCI 85KS 2008G FACELIFT

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
16 јун. 23:39 ,

Se prodava kola Renault Clio

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
16 јун. 12:13 ,

Renault Clio 1.2 Benzin

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 85 000 - 89 999
13 јун. 02:58 ,

Reno Clio 1.2

1 350 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 02:53 ,

Reno Clio 1.9

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 02:50 ,

Reno klio

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
10 јун. 13:26 , ,

Renault Clio 1.5 -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:40 ,

Renault Clio 98 benzin

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 10:24 ,

Продавам рено клио

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
30 мај 19:56 ,

Renault Clio dci

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
29 мај 15:26 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2010 GODINA

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 мај 02:10 ,

Се продава

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 мај 20:38 , ,

Renault Clio 2

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 07:48 , ,

Renault Clio 1.2 benzin plin Neuvezuvano

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 21:08 ,

Se prodava Renault Clio- odlicna sostojba!!

3 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток