Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Renault | Clio | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


06 апр. 14:41 Автомобили , Струмица

RENAULT CLIO 1.5DCI -06

2 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 окт. 17:24 Автомобили , Струмица

RENAULT CLIO TOP

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
18 фев. 22:05 Автомобили , Струмица

Renault Clio 1.2

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 15:58 Автомобили , Струмица

Renault Clio

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 јун. 17:03 Автомобили , Струмица

Renault Clio Avto Plac Interkom

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 22:08 Автомобили , Струмица

Renault Clio benzin

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 02:33 Автомобили , Струмица

Renault Clio

1 450 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
25 фев. 00:16 Автомобили , Струмица

Renault Clio 1.4 75ks -00

1 890 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 фев. 12:56 Автомобили , Струмица

Renault Clio 1.4 75ks -00

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 авг. 14:00 Автомобили , Струмица

Renault Clio -98

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток