Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Coupe

01 фев. 15:13 , ,

Renault Coupe -96

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
18 ноем. 03:32 , ,

Renault Megane 2.0 Kabrio

Година: 2002
Километража: 110 000 - 119 999
24 септ. 20:12 ,

Renault Megane Coupe 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 08:33 ,

Renault Coupe

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 окт. 19:56 ,

Renault Coupe -96

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 окт. 17:30 , ,

Renault Clio 1.9 dizel -95

500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
26 септ. 00:01 , ,

Renault Coupe 1.6 tng -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток