Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Renault | Fluence

16 јун. 23:59 , ,

Renault Fluence 1.5 dci

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 12:55 , ,

RENAULT FLUENCE 1.5 DCI

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 12:14 , ,

Renault Fluence

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 07:12 , ,

RENAULT FLUENS 1.5 DCI -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 16:14 , ,

Renault Fluence

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 09:12 Претпријатие , ,

Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг. 09:12 Претпријатие , ,

Renault Fluence Expression 1.5dCi -11

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 02:02 ,

Renault Fluence

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 фев. 16:35 , ,

Renault Fluence 1.5 dci 106 hp -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
10 ноем. 16:03 ,

Renault Fluence -12

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 15:40 , ,

Renault Fluence -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток