Македонски | Shqip | English |

Струга | Возила | Автомобили | Renault | Fluence

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Вчера 15:57 ,

Renault Fluence SportWay 1.5dci -12

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 јан. 12:55 , ,

RENAULT FLUENCE 1.5 DCI

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 12:14 , ,

Renault Fluence

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
14 дек. 07:12 , ,

RENAULT FLUENS 1.5 DCI -11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 авг. 16:14 , ,

Renault Fluence

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 09:12 Претпријатие , ,

Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 авг. 09:12 Претпријатие , ,

Renault Fluence Expression 1.5dCi -11

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 септ. 02:02 ,

Renault Fluence

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
01 фев. 16:35 , ,

Renault Fluence 1.5 dci 106 hp -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 65 000 - 69 999
10 ноем. 16:03 ,

Renault Fluence -12

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток